Menu
Sepetim

Şartlar Ve Koşullar

Şartlar Ve Koşullar

– Kullanıcı; üyelik prosedürlerini yerine getirirken, Site’nin Hizmet’lerinden faydalanırken ve Site’deki Hizmet’lerle ilgili herhangi bir işlemi yerine getirirken Kullanıcı Sözleşmesi’nde yer alan tüm şartlara, Site’nin ilgili yerlerinde belirtilen kurallara ve yürürlükteki tüm mevzuata uygun hareket edeceğini, Şartlar Ve Koşullar ’da ki tüm şart ve kuralları anladığını ve onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

-Kullanıcı, yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince veya diğer Kullanıcılar ile üçüncü şahısların haklarının ihlal edildiğinin iddia edilmesi durumlarında, Marketoyun.com ‘in kendisine ait gizli/ özel/ ticari bilgileri gerek resmi makamlara ve gerekse hak sahibi kişilere açıklamaya yetkili olacağını ve bu sebeple Marketoyun.com ’den her ne nam altında olursa olsun tazminat talep edilemeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

-Bütün oyunlarda garanti hizmeti mevcuttur. Olası problemlerde değişim süresi 1-48 saat aralığındadır. Olası stok problemlerinde bu süre uzayabilir, eğerki aynı üründen temin edilemiyorsa satın alınan ürün temin edilene kadar başka bir oyunla değişim sağlanır. Ürün temin edilince verilen değişim ürünü hediye edilir.

-Satın alan kullanıcı aldığı ürünün kurulum kılavuzuna uyacağını onaylar.

-Kullanıcı satın aldığı ürünün açıklamasını, uyumlu olduğu cihazları kontrol eder ve onaylar.

-Ürünlerin teslimat süresi yaklaşık 1 (bir) veya 2 (iki) iş gününü bulabilir.

-Değişim işlemleri satın alınan ürün ile yapılmaktadır, farklı bir ürünle değişim yapılamaz.

-Kullanıcı ödeme bilgilerinin Payhesap.com tarafından korunduğunu, şifrelendiğini onaylar.

-Satın alınan oyun veya oyunlarda para iadesi yapılamaz. Olası problemlerde ürününüzün yenisi ile değişim yapılır.

-Teslimat süreleri indirim dönemlerinde veya Covid-19 gibi durumlarda 7 (yedi) iş gününü bulabilir.

-Fiziksel ürünler için kutu ve ambalajı açılmamış ürünlerde 14 (on dört) gün iade ve değişim hakkı vardır.

-Alınan oyunlarda ban gibi durumlar varsa kullanıcının oyun teslim edildikten sonraki 48 saat içerisinde bildirmesi gerekmektedir. Aksi bir durumda kullanıcı hatası sayılacaktır.

-Satın alınan ürünlere para yatırılmasını Marketoyun.com tavsiye etmez, olası bir problemde sorumluluk almaz.

-Game Pass gibi abonelik sistemi bulunan üyeliklerde yalnızca üyeliğin kendi ürünleri bulunur . Herhangi başka bir üyelikle birleşmeler / ortaklıklar dahil edilmez . Örneğin, Ea Play.

-Ön sipariş ürünlerinde teslimat tarihi gecikmesi durumunda iade edilmez, teslimat yapılması beklenir.

-Lisans ürünlerinde hesap paylaşımı yapılması yasaktır, hesap paylaşımı yapılması halinde hukuki işlemler başlatılmaktadır.

-Kullanıcının garanti, değişim, teslimat gibi işlemlerin gerçekleşmesi için kullanıcının hakkımızda herhangi bir platformda haksız şikayetinin bulunmaması gerekir, şikayetin kaldırılması sonrası işlemler gerçekleşebilir.

-Kullanıcı PlayStation ürünlerinde kurulum kılavuzuna uyacağını, ve kurulumu belirtilen adımlar ile yapacağını; kurulum işlemi tamamlandıktan sonra garanti süresinin biteceğini onaylar.

-Satın alınan oyunlarda dil garantisi İngilizce veya Türkçe dili olmadığı durumlarda geçerlidir.

-Kullanıcı aldığı oyunun sistem gereksinimlerini onaylayarak satın almaktadır.

-Kullanıcı’lar ve Epinkod.com hukuken bağımsız taraflardır. Aralarında ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi yoktur. Şartlar Ve Koşullar’ın onaylanması ve uygulanması sonucunda, ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi doğmaz.

-Epinkod.com 'dan ürün aldıysanız bu sözleşmeyi okuyup kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmede ki kurallara itiraz hakkınız yoktur.

-Epinkod.com “Şartlar Ve Koşullar”‘ı değiştirme hakkını elinde tutar.

☆ Dijital kart ürünlerinde, platform oyunu ve oyun içi kod satışlarında, Türk Ticaret Kanunu ilgili maddesi uyarınca, ürün iadesi yoktur.